Sprzedam mieszkanie bezpośrednio!
Warszawa-Ochota, ul. Bitwy Warszawskiej

Powierzchnia: 55,4 m2.
Rozkład: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica.
Świetna lokalizacja i przystępna cena.
Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą oraz jest pełną własnością
na podstawie ustanowienia odrębnej własności
od Spółdzielni Mieszkaniowej Jadwisin (stosowne dokumenty do wglądu).

Opis mieszkania

Bardzo ładne, słoneczne i jasne (okna na trzy strony) oraz rozkładowe mieszkanie, ustawne pokoje o wys. 290 cm.
Całe mieszkanie pomalowane jest w kolorze białym. Lokal jest po remoncie, wymienione zostały kaloryfery, okna PCV, drzwi, wymieniona cała elektryka oraz zostały wycyklinowane podłogi - oryginalna z lat 60-tych klepka dębowa (oba pokoje i przedpokój), nowa kuchnia i łazienka.
Balkon z widokiem na podwórko. Okna od kuchni i małego pokoju wychodzą na ul. Bitwy Warszawskiej - strona północna, okna z dużego pokoju wychodzą na podwórko - strona południowa oraz zachodnia.
Łączna powierzchnia użytkowa tego lokalu wraz z powierzchnią pomieszczenia przynależnego wynosi 55.4 m2 (składa się na to powierzchnia 52.2 m2 - dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz 3.2 m2 powierzchni użytkowej piwnicy).
Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą oraz jest pełną własnością na podstawie ustanowienia odrębnej własności od Spółdzielni Mieszkaniowej Jadwisin.

Kuchnia

  • Powierzchnia: ok. 7.5 m2, szafki kuchenne z drewnianymi drzwiczkami w kolorze oliwkowej zieleni, lodówka wolnostojąca, wysoka Bosch, pralka Samsung, okrągły stalowy zlewozmywak, zabudowana płyta indukcyjna , piekarnik elektryczny Electrolux, podwieszony sufit ze światłami punktowymi, podświetlenie pod szafkami oraz w szafkach, glazura na podłodze w kolorze melanżu zielonego.
Łazienka
  • Powierzchnia: ok 2.5 m2, glazura biała na ścianach, posadzka: glazura w szarym kolorze, zabudowane wanna oraz spłuczka, podwieszona toaleta, biała umywalka, szklana półka nad umywalką, duże lustra na dwóch ścianach.
Sypialnia
  • Powierzchnia ok. 15 m2, duże wbudowane szafy w białym kolorze na całej jednej ścianie i częściowo na drugiej, zakończone narożnikiem.
Duży pokój
  • Powierzchnia ok. 25 m2, bardzo ustawny, cichy, z widokiem na korony drzew (brzozy), strona południowa, dwa duże okna, z czego jedno z wyjściem na balkon.
Balkon
  • Ok. 3 m2 z terakotą w kolorze jasno-zielonym.
Przedpokój
  • Powierzchnia ok 3 m2, podwieszony sufit, światła punktowe, szafka na buty, pawlacz, zabudowane liczniki, drzwiczki drewniane w kolorze oliwkowej zieleni (takie same jak w kuchni),
Piwnica
  • Powierzchnia ok 3,2 m2.
  • Wyremontowana, pomalowana na biało, na podłodze glazura.

Kontakt z właścicielem w sprawie zakupu:
tel. +48 727 77 99 69
e-mail: ulicabitwywarszawskiej@gmail.com
tel. WhatsApp +44 7977 591 601

Kliknij na zdjęciu, aby powiększyć fotografię.

Duży pokój

Sypialnia

Kuchnia

Łazienka

Przedpokój

Balkon

Przed blokiem i klatka schodowa

Serdecznie zapraszamy!